Netlon Netçelik

Şirketimiz 1984 yılında paslanmaz çelikten mutfak eşyaları için kalıp ve makine üretimi yaparak sektöre girmiştir.
Üretim aşamasına 2 yıl sonra kendi makine parkurunu oluşturarak imalata başlamış, ilk etapta paslanmaz çelikten çaydanlık, tencere, cezve, firitöz vb. ürünlerin imalatını gerçekleştirmiştir.Şirketimiz imalatta kullandığı ana hammaddeler hariç (paslanmaz çelik, aliminyum, plastik hammadde, emaye hammaddesi ve saç ) diğer kutu,kulp,tepe,desen, cam kapak dahil tüm yan unsurlarıyla beraber kendi bünyesinde üretim yapmaktadır.Şirketimizin genel merkezi Yeşilce Mah.Emektar sok.No.23 Kağıthane/İSTANBUL Adresinde bulunmakta olup toplam üç bölgede fabrikası bulunmaktadır.Yüksek miktarda siparişlere kısa zaman zarfında gerçekleştirmeye elverişli modern tesislerimiz olup gerek yurt içerisinde gerekse yurt dışında yüzlerce noktaya NETLON markasıyla ürünlerimiz ulaştırılmaktadır.

Şirketimiz sektöründe yeniliklere önem vererek geliştirdiği pratik kapak düdüklü tencere modeline uluslararası patent alan tek firmadır.
Şirketimizin onlarca tasarım tescil, faydalı model, marka tescil, belgelerine sahip olmakla beraber,CE belgesi ve imalat yeterlilik ve kapasite raporlarına da sahiptir.
İmalat aşamaları aşağıdaki gibi sınıflandırılmıştır.
1-Paslanmaz çelikten ürünler
2-Aliminyum üzerine granit desenli emaye ürünler
3-Çelik saç üzerine desenli emaye ürünler
4-Tencere için cam kapak, metal ve bakalit kulp ve tepeler, seriğraf baskılı desen imalatı
5-Ofset baskılı kutu imalatı

Şirketimiz yukarıda belirttiğimiz ürünlerin imalatına büyük önem vermekte olup koymuş olduğu ilkelere sıkı sıkıya bağlanmayı kendine hedef edinmiştir.Bu bağlamda temel değerlerimizi üç ana başlık altında toplayabiliriz.
a) MİSYONUMUZ
En mükemmel müşteri hizmeti, en son teknoloji ve bilgiyi üretip, yüksek kalite ve güler yüzle sunarak, müşterimizi memnun etmektir.
b)VİZYONUMUZ
İnsan, bilgi, kalite ve üretim teknolojisine yönelik yatırımları, koşulsuz müşteri memnuniyetini, eğitimi, kültürü ve dayanışmayı ilke edinen felsefesiyle yüksek kaliteyi, en düşük fiyatla en yüksek iş ahlakı çerçevesinde iç ve dış pazara sunarak sektöründe lider olmaktır.
c)TEMEL DEĞERLERİMİZ
% 100 Müşteri memnuniyeti sağlamak
Dürüstlük, güven ve karşılıklı yardımlaşma ilkeleri doğrultusunda çalışma hayatının her yönüyle kalitesinin gelişmesine yardımcı olmak,
Bilgiyi paylaşarak büyümek
Uzun vadeli düşünmek
Değişime örnek olmak, evrensel teknolojiyi takip etmek

 

Şirketimizin kurucusu ve hakim ortağı Sn.Neşet AKGÜN olup 1984 yılından beri şirketi sıfır noktasından sektörün en üst seviyesine taşımayı başarmıştır.Halen görevini başarı ile sürdürmektedir.

netcelik.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir